Pozostałe opcje dostawy

SYTUACJA W ZWIĄZKU Z WIRUSEM COVID-19
Szanowni Klienci, w związku z sytuacją epidemiczną niektóre usługi w ramach tego transportu mogą być niedostępne.
O szczegółach dotyczących zmian w realizacji dostaw informujemy na bieżąco https://bostonsofa.pl/pl/n/Sytuacja-w-zwiazku-z-wirusem-COVID-19/189

Dostawa Bostonsofa


Pozostałe opcje dostawy

Transport firmowy Bostonsofa 

Klienci z Warszawy i okolic najczęściej obsługiwani są przez nasz własny transport. Jeśli więc jesteś takim szczęśliwcem masz możliwość zamówienia w atrakcyjnych cenach transportu mebli z usługą wniesienia. Otrzymasz wtedy wszystko w jednej, atrakcyjnej i z góry określonej cenie:

- transport

- wniesienie mebli

- montaż

- postawienie mebli we wskazanym miejscu

- zabranie opakowań.

Jesteśmy elastyczni i zawsze kontaktujemy się z Klientem w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny dostawy. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w transporcie i wnoszeniu naszych mebli. Jak do tej pory możemy poszczycić się 100% skutecznością przy wnoszeniu mebli. Jeszcze nie zdarzyło się, aby nie udało się wnieść zakupionych mebli z powodu krętych schodów, wąskich drzwi czy ciasnego korytarza. Kupując meble Bostonsofa otrzymasz 100% gwarancję wniesienia mebli do domu czy mieszkania lub zwrot pieniędzy. 

Z uwagi na ograniczenia logistyczne czas dostawy naszym transportem może wydłużyć się do trzech tygodni. 

 

 

Wysyłka mebli za granicę

Solidność i wygodę naszych mebli doceniają także klienci zagraniczni. Wychodząc im naprzeciw umożliwiamy wysyłkę mebli do krajów Unii Europejskiej. Koszt takiej przesyłki ustalany jest indywidualnie i zależy od miejsca dostawy oraz rodzaju i liczby zamawianych mebli. Aby sprawdzić koszt dostawy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - powiedz nam jakie meble Cię interesują i podaj dokładny adres z kodem pocztowym. Wysyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem firmy transportowej RABEN. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl