Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 22 720 11 10
kom. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Salon Bostonsofa Warszawa
CH JUPITER
ul. Towarowa 22
00-869 Warszawa

tel. +48 662 334 644

jupiter@bostonsofa.pl

pon-sob 1000- 2000
niedziela* 1000- 1700


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Prezentacji foteli obrotowych z elektryczną funkcją relaks - Monaco i Palermo. 0

Fotele obrotowe relax elektrycznie strerowane

Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najmodniejszy włoski design zawitał do bostonsofa.pl w postaci nowoczesnych wygodnych foteli elektrycznych – Monaco i Palermo.

Jeśli oczekujesz bezkompromisowego wzornictwa, najwyższego poziomu komfortu oraz wszelkich możliwych funkcjonalności te skórzane fotele są właśnie dla Ciebie.

Jakie to technologiczne rozwiązania zastosowano w tych fotelach, jakich nie znajdziecie w innych meblach z funkcjami relaks?

Porównajmy fotele Monaco i Palermo z popularnym fotelem Alabama.

 

Monaco

Palermo

Alabama

1.       Elektryczna funkcja relaks

w standardzie

w standardzie

Za dopłatą 799 zł

2.       Akumulator (brak kabli w pokoju)

w standardzie

w standardzie

Za dopłatą 500zł

3.       Osobne sterowanie podnóżkiem i oparciem

w standardzie

w standardzie

Brak. Standardowo najpierw rozkłada się podnóżek a później oparcie.

4.       Obrotowa podstawa

w standardzie

w standardzie

Tylko w wersji fotela bujano-obrotowego z dopłatą 350 zł

5.       Wykończenie 100% skóra

w standardzie

w standardzie

Za dopłatą +20%

 

Omówię tutaj poszczególne pozycje z tabeli powyżej.

Ad 1. Elektryczna funkcja relaks.
Fotele z serii Monaco oraz Palermo występują TYLKO w wersji elektrycznej. Nie można ich zakupić w wersji manualnej.

Pozostałe fotele jak Alabama, Boston i inne występują zazwyczaj z mechanizmami relaks w trzech wersjach (manualnej, manualnej z bujaniem i obrotową podstawą, elektrycznej), gdzie w porównaniu do podstawowej manualnej wersji systemu relaks dopłata do wersji elektrycznej wynosi 799 zł. O mechanizmach relaks dowiesz się więcej klikając w link: https://bostonsofa.pl/pl/i/Systemy-relax-informacje/23

Ad 2. Akumulator.
Fotele Monaco i Palermo posiadają wbudowane akumulatory. Dzięki nim możemy używać foteli bez konieczności posiadania wpiętego na stałe kabla zasilającego do gniazdka. W zależności od intensywności użytkowania wystarczy naładować akumulator w dogodnej porze dnia czy nocy raz na tydzień lub raz na miesiąc. Akumulator w fotelu ładujemy poprzez podpięcie fotela do gniazdka załączonym do fotela kablem.

W pozostałych fotelach przy wyborze wersji relaksu elektrycznego jest opcja zamówienia instalacji akumulatora. Dopłata wynosi 500 zł.

Ad 3. Osobne sterowanie podnóżkiem i oparciem.
Oba fotele posiadają dwa elektryczne siłowniki. Dzięki temu możemy regulować niezależnie od siebie i podnóżkiem, i oparciem pleców.

W fotelach typu Alabama mechanizm relaks działa tak, że najpierw musi się podnieść podnóżek a dopiero później możemy odchylić oparcie na plecy.

Ad 4. Obrotowa podstawa.
Fotel Palermo posiada czarną stalową pięcioramienną podstawę w kolorze czarnym. Fotel Monaco natomiast ma pełną okrągłą stalową podstawę. Fotele dzięki temu mogą swobodnie obracać się wokół własnej osi.

W fotelach typu Alabama możliwość posiadania obrotowej podstawy połączona jest z koniecznością posiadania również opcji bujania i nie ma możliwości, aby w takiej wersji fotel miał elektryczne sterowanie funkcji relaks.

Ad 5. Wykończenie w 100% w skórze naturalnej.
Fotele te są jak Rolls Royce. Wszystko co najlepsze zostało w nich już zamontowane. Nie ma również żadnych dopłat za wykonanie fotela w całości ze skóry. W przypadku modeli Palermo i Monaco jest to już w standardzie.

Teraz skupię się już wyłącznie na obu fotelach. Różnice między nimi a resztą foteli z funkcją relaks przedstawiłem powyżej.

Zarówno Monaco jak i Palermo wyróżniają się nowoczesną stylistyką. Świetnie sprawdzą się również w przestrzeniach komercyjnych tam, gdzie jest możliwość wykorzystania ich funkcji – w gabinetach kadry zarządzającej, w pokojach odpoczynku, w lobby hotelowych jak i w eleganckich apartamentach.

Fotele te mają smukłe sylwetki. Znajdzie się dla nich miejsce nawet w małym gabinecie czy salonie.

Fotele dostarczane są w pełni zmontowane. Po rozpakowaniu otrzymujemy w pełni gotowy do użycia fotel. Czasami konieczne jest wcześniejsze naładowanie akumulatora.

Fotele posiadają dodatkowe funkcjonalności i poza oczywistymi różnicami w wyglądzie wygląda to następująco:

Fotel Monaco posiada system funkcji relaks typu Zero Gravity. Polega on na tym, że nogi unoszone są do góry do pozycji, kiedy stopy znajdują się na wysokości naszej klatki piersiowej.Jest to najwygodniejsza pozycja do odpoczynku i relaksacji. Jesteśmy wtedy w pozycji nieco zbliżonej do takiej jaką mamy leżąc na hamaku. Więcej o zaletach tej funkcji przeczytasz na stronie produktowej fotela Monaco:
https://bostonsofa.pl/pl/p/Fotel-TV-relax%2C-elektryczny-zero-gravity%2C-obrotowy%2C-akumulator-Monaco/788

Drugi z naszych luksusowych foteli, czyli fotel Palermo posiada natomiast regulowany zagłówek. Dzięki niemu możemy np. w momencie, gdy mamy rozłożony fotel do pozycji leżącej podnieść zagłówek tak aby wygodniej oglądało się nam telewizję lub czytało książkę.


Więcej informacji o obrotowym fotelu Palermo uzyskasz na stronie produktu fotela: https://bostonsofa.pl/pl/p/Fotel-TV-relax-elektryczny%2C-obrotowy%2C-akumulator-Palermo/789

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium