Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


5 zaskakująco interesujących reklam z pięknym wnętrzem 0
5 zaskakująco interesujących reklam z pięknym wnętrzem

5 zaskakująco interesujących reklam z pięknym wnętrzem

Ich dekoratorzy stawali na głowach, by przygotować perfekcyjnie piękne i zapadające mocno w pamięć wnętrza. Ich projektanci dbali o każdy szczegół garderoby, aby aktorzy prezentowali się idealnie. Ich operatorzy układali się w ekwilibrystycznych pozach, by złapać na taśmie to, a nie inne ujęcie. Zobaczcie 5 - naszym zdaniem - najciekawszych reklam, których cechą wspólną jest niesamowity wystrój wnętrz! Sprawdźcie, co piszczy w trawie reklamowego biznesu!

5 - śpiewający kot na sofie

Ten obrazek może z powodzeniem posłużyć za wzór kompozycyjny dla początkujących adeptów sztuki filmowej. Pomarańczowa sofa delikatnie oświetlona złotym światłem, różnorodne obrazy ścienne, drobne przedmioty dekoracyjne czy wskazówki zegara ułożone w "uśmiech" - to tylko niektóre elementy, które mają przykuć wzrok i zostać zapamiętane na dłużej. Ale cuda dopiero mają się rozpocząć! Tuż po schrupaniu wafelka przez zdolnego dzieciaka olbrzymiooki kot zaczyna…No właśnie, co?! Zobaczcie spot prosto od firmy reklamowej Chimney, naszą pierwszą propozycję wśród najbardziej zaskakujących reklam!

4 - toaletka świadkiem stylizacji nastolatki

Nie tak dawno temu pisaliśmy, że toaletka jest niezastąpionym meblem dla kobiety - zob. 5 mebli, bez których nie możesz poczuć się prawdziwą kobietą. Teraz spójrzmy na ten mebel oczami dorastającej nastolatki, dla której fashion&style to dwa niezmiernie ważne, nierozłączne pojęcia, wyznaczające jej sposób bycia i lansu. Moda się zmienia, a style wciąż ulegają fluktuacjom i transformacjom - chyba to chcieli nam pokazać twórcy z agencji Rod Kommunikation AG. Pracując na zlecenie dziennika "20 Minuten", pragnęli jednocześnie udowodnić, że produkt ich klienta jako jeden z nielicznych w branży wciąż za tymi zmianami nadąża. Co ciekawe, nazwa oferowanego za darmo na stacjach metra tabloidu wzięła się stąd, że mniej więcej tyle czasu zajmuje jej czytelnikom podróż z peryferii do centrum miasta. Jeżeli tyle lub więcej czasu zajmuje ci podróż do szkoły czy pracy, na pocieszenie dodamy, że dzisiaj jest już piątek!

3 - impreza bałaganiarzy

Skoro jest weekend, to czas najwyższy na imprezę! Ta najlepiej udaje się w domu, zwłaszcza, kiedy nie jest to nasz dom. Taką koncepcję reklamy wymyślili Australijczycy z 303 MullenLowe. Elegancko ubrana piękna kobieta zdaje się mieć za nic cały armagedon, jaki toczy się wokół. Spokojnie podchodzi do gramofonu, przecierając płytę i zarazem nasze oczy ze zdziwienia, okrągłe jak oczy poprzedniego kota. Zobaczcie, co spotka ekskluzywne podłogi z parkietu i meble w stylu Ludwika XVI, kiedy zaczniemy śpiewać "enjo, enjo, enjo..."!

2 - Polaroid zmienia wnętrze

Ile razy chciałeś coś umieścić na zdjęciu, ale zbyt wąski kadr nakazywał ci rezygnację z ważnych obiektów? A co by się stało, gdyby odwrócić role? Jakby pozwolić, by to nie aparat dostosowywał się do rzeczywistości, ale realne obiekty do możliwości aparatu? Nie byle jakiego zresztą, bo mowa tu o Polaroidzie, kultowym światłoczułym utrwalaczu z rodu camera obscura. Materiał Holendrów, Michelle'a Hoekstry, Hanne'y Sinninghe i Erika Glijnisa, nagrodzony na ADC 94th Annual Awards z pewnością na długo zapadnie ci w pamięć. Przestrzegamy! Jeżeli masz klaustrofobię, pomiń to wideo!

1 - ściany nie są takie, na jakie wyglądają

No.1 na naszej liście jest spot promujący chińskie meble MACALLINE. To uczta dla zmysłów, która zarazem nie jest taka niewinna, na jaką się zapowiada. Bawi się bowiem złudzeniem i oszukuje nas na każdym kroku. Kpi sobie z żywej materii, zamieniając ją w murale. Za nic ma grawitację, pozwalając bohaterom spacerować po ścianach i sufitach. Zdjęcia pod dyrekcją Damiana Kulasha nakręcone zostały w Szanghaju w przeciągu zaledwie jednego miesiąca. Szanghaj to miasto nieskrępowanych możliwości, tak jak niczym nieograniczona jest możliwość Państwa Środka, co potwierdza rozmach poniższej produkcji. I choć ani w ząb nie rozumiemy wypowiadanych przez aktorów słów, to urzeczeni jesteśmy magią iluzji, jaką serwuje nam nasycony kolorami obraz. To po prostu trzeba zobaczyć!

A ciebie która historia zaskoczyła najbardziej?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium