Polub nas na Facebooku!
 

Chcesz DARMOWĄ DOSTAWĘ
na wszystkie preparaty?
Kliknij LUBIĘ TO!
a prześlemy Ci kod rabatowy!

Wniesienie i złożenie mebli

Wniesiesz meble, gdziekolwiek zechcesz

Meble marki Bostonsofa, zwłaszcza te wyposażone w funkcje relaks, pomimo sporych gabarytów są niezwykle łatwe we wnoszeniu. Dla wszystkich tych, którzy obawiają się, czy uda się wnieść meble do domu czy mieszkania – z powodu wąskiego wejścia, krętych schodów czy też z powodu innych architektonicznych barier – mamy bardzo dobrą wiadomość – od początku działalności, czyli od 2008 roku udało się wnieść 100% wszystkich zakupionych mebli. A meble wnoszone były również do piwnic oraz na poddasza.

W łatwy sposób zamontujesz

Meble transportowane są w kartonach. Po rozpakowaniu otrzymujemy sofę czy fotel z wymontowanymi oparciami na plecy. Dzięki temu główna część kanapy lub fotela przy odwróceniu jej o 90° ma szerokość około 50-60cm, a więc spokojnie da się ją przenieść przez większość rodzajów drzwi. Oparcia na plecy wystarczy tylko – po wniesieniu dolnej części mebla – wsunąć w wystające szyny. Jest to system zatrzaskowy typu "klik-klak" i montaż oparcia trwa dosłownie kilkanaście sekund. Dodatkowym atutem sof z funkcjami relaks jest to, że każde siedzisko jest niezależnym elementem i – jeśli mamy bardzo kręty korytarz czy też wąskie schody – można szybko odkręcić każde siedzisko z dolnych szyn, wnieść je do pomieszczenia i ponownie przykręcić do szyn.

Albo zamówisz transport firmowy Bostonsofa

Jeśli meble transportowane są naszym firmowym transportem, kierowcy zawsze pomagają wnieść i złożyć meble u klienta. Prosimy o zapewnienie jednej dorosłej osoby do pomocy przy wniesieniu, gdyż kierowca sam nie jest w stanie wnieść mebli. Można też skontaktować się z nami, abyśmy zorganizowali dostawę kierowca+pomocnik. W takim przypadku pomoc klienta może się ograniczyć do przytrzymania drzwi czy pomocy we wniesieniu małych i lekkich elementów.

Dowiedz się więcej: Transport Firmowy Bostonsofa

Zapoznaj się ze sposobem montażu mebli Bostonsofa (na schemacie fotel Alaska)

Schemat zakładania oparcia fotela w meblach relaks na przykładzie fotela Alaska.

do góry
{nocache:289ae4d8e52445185e766fae76180f72#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl