Wniesienie i złożenie mebli

Wniesiesz meble, gdziekolwiek zechcesz

Meble marki Bostonsofa, zwłaszcza te wyposażone w funkcje relaks, pomimo sporych gabarytów są niezwykle łatwe we wnoszeniu. Dla wszystkich tych, którzy obawiają się, czy uda się wnieść meble do domu czy mieszkania – z powodu wąskiego wejścia, krętych schodów czy też z powodu innych architektonicznych barier – mamy bardzo dobrą wiadomość – od początku działalności, czyli od 2008 roku udało się wnieść 100% wszystkich zakupionych mebli. Jeśli wejście do twojego domu lub mieszkania jest specyficzne i mimo wszystko chcesz się upewnić, że nie będziesz tym pierwszym przypadkiem - skontaktuj się z nami i przedstaw nam sytuację. 

W łatwy sposób zamontujesz

Meble transportowane są w kartonach. Po rozpakowaniu otrzymujemy sofę czy fotel z wymontowanymi oparciami na plecy. Dzięki temu główna część kanapy lub fotela przy odwróceniu jej o 90° ma szerokość około 50-60cm, a więc spokojnie da się ją przenieść przez większość rodzajów drzwi. Oparcia na plecy wystarczy tylko wsunąć w wystające szyny. Jest to system zatrzaskowy typu "klik-klak" i montaż oparcia trwa dosłownie kilkanaście sekund. Dodatkowym atutem sof z funkcjami relaks jest to, że każde siedzisko jest niezależnym elementem i – jeśli mamy bardzo kręty korytarz czy też wąskie schody – można odkręcić każde siedzisko z dolnych szyn, wnieść je do pomieszczenia i ponownie przykręcić do szyn.

USŁUGA WNIESIENIA I MONTAŻU MEBLI

2. Klienci z Warszawy i okolic mogą skorzystać z odpłatnej usługi wniesienia i montażu mebli. Polecamy tę usługę osobom, które nie chcą zawracać sobie głowy wnoszeniem mebli, lub nie mają akurat nikogo, kto mógłby w tym pomóc. Przy zakupie tej usługi transport realizowany jest przez dwuosobową załogę. Poza wniesieniem otrzymujesz również montaż mebli, ustawienie ich we wskazanym miejscu, zabranie opakowań. O chęci skorzystania z tej usługi prosimy powiadomić naszego sprzedawcę w salonie stacjonarnym (Janki lub Warszawa) lub przy zakupie przez internet w uwagach do zamówienia.

Cennik wniesienia i montażu mebli - Warszawa i okolice  
meble dom, mieszkanie do 4 piętra* dopłata za każde piętro
powyżej 4p. **
fotel 50 zł 20 zł
sofa 100 zł 30 zł
mały narożnik 150 zł 40 zł
zestaw mebli, duży narożnik 199 zł 50 zł

*lub wyżej jeśli jest winda i zmieszczą się w niej meble
** jeśli brak windy lub winda jest za mała do przewozu mebli

2. Klienci z całego kraju mają możliwość skorzystania z usługi wniesienia i montażu mebli realizowanego za pośrednictwem firmy Rhenus Logistics. Firma ta realizuje dostawy i wnoszenie mebli min. dla Ikea. Ceny wniesienia mebli uzależnione są od ilości i wielkości zamówienia oraz od adresu dostawy. Orientacyjna cena wniesienia fotela to od 83 zł (Śląskie) zł do 289 zł (Pomorskie i Zachodniopomorskie) a zestawu wypoczynkowego 3+1+1 od 64 zł (Śląskie) do 470 zł (Pomorskie). 

Dowiedz się więcej: Transport Firmowy Bostonsofa

Zapoznaj się ze sposobem montażu mebli Bostonsofa (na schemacie fotel Alaska)

Schemat zakładania oparcia fotela w meblach relaks na przykładzie fotela Alaska.

do góry
{nocache:28442af91d281b30ffd96e9c66fe2c8c#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl