Darmowa dostawa mebli

SYTUACJA W ZWIĄZKU Z WIRUSEM COVID-19
Szanowni Klienci, w związku z sytuacją epidemiczną niektóre usługi w ramach tego transportu mogą być niedostępne.
O szczegółach dotyczących zmian w realizacji dostaw informujemy na bieżąco https://bostonsofa.pl/pl/n/Sytuacja-w-zwiazku-z-wirusem-COVID-19/189

 


Darmowa dostawa mebli

Dostawa w Polsce 0 zł

Na terenie całego kraju oferujemy bezpłatną dostawę mebli kurierem paletowym firmy Raben. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Kierowca dysponuje podanym podczas składania zamówienia numerem kontaktowym, a klient ma wgląd do systemu śledzenia przesyłki za pośrednictwem strony przewoźnika, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego.

Jest to bezpieczna i bardzo szybka forma dostawy, realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki mebli z magazynu Bostonsofa.

Przy tej formie dostawy meble dostarczane są na miejsce, do którego może podjechać samochód dostawczy z windą. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli. 

Dostawa Bostonsofa 0 zł

Dostawa firmowa Bostonsofa to usługa, która jest oferowana bezpłatnie dla określonego obszaru Polski. Aktualnie obsługujemy trasę pomiędzy Rzeszowem a Warszawą (dokładny obszar dostawy Bostonsofa znajduje się na mapie poniżej).

Sprawdź bezpłatną dostawę

Odbiór osobisty

Odbioru osobistego mebli można dokonać w dni robocze z Magazynu Głównego w Rzeszowie, ul. Wspólna 2. Z uwagi na liczne dostawy termin odbioru mebli prosimy uzgadniać telefonicznie z Magazynem z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

do góry
{nocache:28442af91d281b30ffd96e9c66fe2c8c#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl