Polub nas na Facebooku!
 

Chcesz DARMOWĄ DOSTAWĘ
na wszystkie preparaty?
Kliknij LUBIĘ TO!
a prześlemy Ci kod rabatowy!

Darmowa dostawa mebli

 


Darmowa dostawa mebli

Dostawa w Polsce 0 zł

Na terenie całego kraju oferujemy bezpłatną dostawę mebli kurierem paletowym firmy Raben, FedEx, DHL. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Kierowca dysponuje podanym podczas składania zamówienia numerem kontaktowym, a klient ma wgląd do systemu śledzenia przesyłki za pośrednictwem stron pośredników, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego.

Jest to bezpieczna i bardzo szybka forma dostawy, realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki mebli z magazynu Bostonsofa.

Przy tej formie dostawy meble dostarczane są na miejsce, do którego może podjechać samochód dostawczy z windą. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli. 

Dostawa Bostonsofa 0 zł

Dostawa firmowa Bostonsofa to usługa, która jest oferowana bezpłatnie dla określonego obszaru Polski. Aktualnie obsługujemy trasę pomiędzy Rzeszowem a Warszawą (dokładny obszar dostawy Bostonsofa znajduje się na mapie poniżej).

W ramach usługi zapewniamy transport, wniesienie mebli, montaż, postawienie mebli we wskazanym miejscu oraz zabranie opakowań. Zawsze kontaktujemy się z Klientem w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny dostawy. Z uwagi na ograniczenia logistyczne czas dostawy może wydłużyć się do dwóch tygodni.

Sprawdź bezpłatną dostawę

Odbiór osobisty

Odbioru osobistego mebli można dokonać w dni robocze z Magazynu Głównego w Rzeszowie, ul. Wspólna 2. Z uwagi na liczne dostawy termin odbioru mebli prosimy uzgadniać telefonicznie z Magazynem z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

do góry
{nocache:289ae4d8e52445185e766fae76180f72#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl