Polub nas na Facebooku!
 

Chcesz DARMOWĄ DOSTAWĘ
na wszystkie preparaty?
Kliknij LUBIĘ TO!
a prześlemy Ci kod rabatowy!

Salon Janki

Meble skórzane wypoczynkowe - sklep meblowy Bostonsofa w Warszawie 

 

Jeżeli nie lubisz robić zakupów w sklepie internetowym, to trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Bostonsofa swoje produkty sprzedaje nie tylko przez internetowy e-sklep czy aukcje Allegro, ale posiada także salon meblowy w miejscowości Janki koło Warszawy.

W naszym sklepie meblowym możesz zobaczyć i przetestować meble z funkcją relax, takie jak fotele, kanapy czy narożniki. Odwiedź sklep z meblami Bostonsofa i skorzystaj z czekających na Ciebie promocji!

  Adres salonu Bostonsofa
Aleja Krakowska 30, 05-090 Janki
tel.: +48 22 720 11 10 lub +48 664 177 333

 

 Godziny otwarcia salonu

 


Poniedziałek - piątek:
od 1100 do 1900
Sobota - niedziela: od 1000 do 1500
Przed sklepem znajduje się darmowy parking dla klientów.
Salon znajduje się przy drodze krajowej nr 7 w Jankach po stronie w kierunku Warszawy.

  Sklep z meblami Bostonsofa Warszawa - jak dojechać?
Od strony Warszawy:
jedziemy Aleją Krakowską przez Warszawę i Janki. W Jankach po prawej stronie mijamy IKEA, w miejscowości Nowy Sękocin na zjeździe na Laszczki zawracamy z powrotem w kierunku na Warszawę (385 kilometr, 6 słupek). Zielony budynek widoczny na zdjęciach to salon meblowy Bostonsofa, który znajduje się po prawej stronie.

Od strony Radomia/Grójca/Tarczyna: jedziemy cały czas DK7 w kierunku Warszawy. Za skrzyżowaniem z drogą do Magdalenki (DW 721) po około 1200 metrach zjeżdżamy w prawo, oznakowanie na Sękocin Stary/Wolica/Słomin. Na rondzie zjeżdżamy trzecim zjazdem, kierunek Janki/Raszyn w Aleję Krakowską. Nasz salon znajduje się około 1900 metrów za rondem. Sklep meblowy Bostonsofa będzie widoczny po prawej stronie.

Od strony Katowic/Częstochowy/Piotrkowa/Mszczonowa: jedziemy cały czas w kierunku Warszawy DK8/S8. Na skrzyżowaniu przy centrum IKEA skręcamy w prawo w Aleję Krakowską. Po prawej stronie mijamy IKEA, w miejscowości Nowy Sękocin na zjeździe na Laszczki zawracamy z powrotem w kierunku na Warszawę (385 kilometr, 6 słupek). Nasz sklep z meblami będzie widoczny po prawej stronie.

Komunikacja miejska: kilkadziesiąt metrów od salonu meblowego znajduje się przystanek autobusowy "Działkowa" obsługujący linie: 707, 721, 728, 807. Przy Ikea jest przystanek "Plac Szwedzki 1" obsługujący linię 706.

Zdjęcie kompletu wypoczynkowego Boston w salonie meblowym w Jankach

Zdjęcia z salonu firmowego Bostonsofa w Jankach koło Warszawy

Zdjęcie kompletu wypoczynkowego Alaska w salonie meblowym w Jankach pod Warszawą

do góry
{nocache:289ae4d8e52445185e766fae76180f72#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl