Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Elektryczna funkcja relaks – luksus czy konieczność? 0

Elektryczna funkcja relaks – luksus czy konieczność?

Najchętniej kupowanymi meblami z funkcją relaks są rozkładane fotele. Systemy relaks montowane w meblach oferują sporo rozwiązań i udogodnień. O ile nadal najchętniej wybieranym mechanizmem jest standardowy manualny system rozkładania funkcji relaks coraz częściej klienci decydują się na zakup droższego rozwiązania jakim jest fotel elektrycznie rozkładany z funkcją relaks. Przyjrzyjmy się i odpowiedzmy sobie na tytułowe pytanie – czy jest to luksus czy konieczność w fotelu z funkcją relaks?

czytaj całość »
Fotel relaksacyjny – jak dobrze wypocząć w domowym zaciszu? 0

Fotel relaksacyjny – jak dobrze wypocząć w domowym zaciszu?

Jako społeczeństwo stajemy się coraz bardziej świadomi swojego zdrowia – zarówno fizycznego jak i psychicznego. Ostatnie lata nas nie oszczędzają – covid a ostatnio brutalna wojna w Ukrainie mają dewastujący wpływ na naszą psychikę. Stres spowodowany niepewnością jutra, zagrożeniem zdrowia i życia naszego i naszych bliskich potrafi wyczerpać nas i zniechęcić do działania. Poza oczywistą aktywnością ruchową którą zawsze zalecamy warto również zadbać o chwile odpoczynku dla naszej głowy. Chwila relaksu na wygodnym fotelu z dobrą książką, kubkiem gorącej herbaty również może pomóc. Podpowiadamy jak dobrze wykorzystać fotel relaksacyjny do odpoczynku.

czytaj całość »
Czy narożnik z fotelem to dobry wybór do dużego salonu? 0

Czy narożnik z fotelem to dobry wybór do dużego salonu?

Salon i kuchnia to najbardziej reprezentacyjne miejsca w naszym domu. Zaprojektowanie ich w odpowiedni sposób często jest wyzwaniem, również dla profesjonalistów. W salonie przy meblowaniu często musimy uwzględnić kominek, telewizor, drzwi na balkon lub taras oraz inne elementy. Miejsca robi się coraz mniej a sensownych wariantów ułożenia kanap im dalej w las tym mniej. Jeśli lubisz często spędzać czas w salonie w większym gronie rodziny czy znajomych ciekawą propozycją jest postawienie na narożnik z fotelem. 

czytaj całość »
Fotel z funkcją relaks czy zwykły fotel? 0

Fotel z funkcją relaks czy zwykły fotel?

Chcesz żyć i mieszkać wygodnie ale nie jesteś fanem nowinek technicznych, zwłaszcza tych ukrytych w meblach? Ja również staram się nie rzucać na każdy najnowszy gadżet, który często jest odpowiedzią na zupełnie nieistniejąca potrzebę. Fotel z funkcją relaks to jednak nie najnowszy pomysł i produkt speców od marketingu. Mechanizmy relaks pomagają w wygodnym wypoczynku na szeroką skalę już od kilkudziesięciu lat. Popularność zdobyły w krajach anglosaskich, głównie w USA a do Polski trafiły na dobre kilkanaście lat temu. Przyjrzyjmy się czym różnią się fotele z funkcją relaks od klasycznych nierozkładanych foteli.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium