Fotele z funkcją relax

W tej sekcji znajdziesz wyjątkowo wygodne fotele firmy Bostonsofa, wyposażone w mechanizmy rozkładania podnóżków i oparcia – system relax. Fotele z funkcją relax, to funkcjonalne meble stworzone z myślą o komforcie odpoczynku. Ten skórzany, rozkładany fotel, stanie się Twoim ulubionym miejscem do spania. W naszej ofercie posiadamy fotele relaksacyjne nowoczesne, jak i te o klasycznym wzornictwie.

Fotele wypoczynkowe - jaki fotel wybrać?

Trudny wybór fotela

Sklep z fotelami Bostonsofa oferuje nowoczesne fotele wypoczynkowe w trzech podstawowych wariantach konstrukcyjnych, aż dwunastu kolekcjach i osiemnastu wybarwieniach tapicerki skórzanej. Razem daje to 648 produktów i tyle samo pomysłów na relaks.

WARIANTY FOTELA RELAX:

☑ relax standard

☑ relax bujano-obrotowy z blokadą bujania

☑ relax sterowany elektrycznie

MODELE:

₶ Alabama ₶ Alabama Bis ₶ Alaska
₶ Boston ₶ Dallas ₶ Denver
₶ L.A ₶ Montana ₶ Nevada
₶ Orlando ₶ Portland ₶ Seattle

KOLORY:

₶ perła ₶ ecru ₶ wanilia ₶ jasny beż ₶ beż
₶ cappuccino ₶ cynamon ₶ mocca ₶ szarobrązowy
₶ koniak ₶ wiśnia ₶ burgund ₶ czekolada
₶ ciemny brąz ₶ czarny ₶ szary ₶ popielaty ₶ zielony

3 x 12 x 18 = 648 pomysłów na relaks

Przy wyborze fotela należy wziąć pod uwagę następujące rzeczy:

❠ dla kogo jest ten fotel

Jeśli wybieramy fotel dla siebie, decyzja co do konkretnego mebla wydaje się prosta. Mamy swój gust, znamy swoje gabaryty i wiemy, czego oczekujemy od wymarzonego mebla. Ale czy tak jest w istocie? Jeśli z kolei wybieramy fotel dla innej, bliskiej nam osoby, fotel dla mamy czy taty, dla babci czy dziadka, warto byłoby dowiedzieć się o obdarowywanej osobie możliwie najwięcej, by wymarzony fotel okazał się być tym jedynym.

Wybierając fotel wypoczynkowy, zadaj sobie trzy podstawowe pytania:

❠ ile czasu będę spędzał na meblu

Rozmiary foteli skórzanych

Odpowiadając na to pytanie, zastanów się nad tym, czy lubisz siedzieć na miękkim meblu, czy raczej preferujesz siedziska twardsze. Czy lubisz, kiedy głowa jest wsparta na wysokim oparciu, czy zupełnie nie zauważasz, kiedy oparcie kończy się tuż za linią ramion? Czy wolisz siedzieć na głębokim fotelu, czy raczej wolisz uniknąć efektu zapadania? Jeżeli fotel ma służyć nie tylko Tobie, ale i pozostałym domownikom, dobrze jest wybrać mebel uniwersalny.

W ofercie Bostonsofa wszystkie fotele skórzane zostały zaprojektowane tak, by połączyć oczekiwania osób preferujących miękkie i średniotwarde meble. Wyjątkiem jest kolekcja SEATTLE, która dedykowana jest osobom lubiącym twardsze wypoczynki.

Dodatkowo wyróżniliśmy cztery kategorie foteli wypoczynkowych w rozmiarach: S, M, L oraz XL.

Wykaz kolekcji ze względu na wymiary:

S  ALABAMA BIS, ALABAMA, SEATTLE

M L.A, DALLAS, PORTLAND

L  ALASKA, DENVER, ORLANDO,

XL  BOSTON, MONTANA, NEVADA

Jeśli jesteś osobą o niższym wzroście, skup się na kolekcjach z rozmiarów S lub M. Posiadając średni wzrost, wybierz mebel z kategorii M lub L. Jeśli na większość ludzi patrzysz z góry, najtrafniejszym wyborem będą kolekcje oznaczone rozmiarem XL.

❠ jakie funkcje powinien posiadać mój fotel

Skoro tu jesteś, od fotela oczekujesz czegoś więcej. Wiemy o tym doskonale, dlatego wszystkie oferowane przez nas fotele posiadają funkcję relaks, czyli rozkładany podnóżek i odchylane oparcie.

Wygodne meble wypoczynkowe ze standardową funkcją relaks dedykowane są najszerszej grupie Klientów. Odznaczają się doskonałą relacją ceny do jakości i oferowanych udogodnień. Uruchamiając standardową funkcję relaks za pomocą ergonomicznej klamki, wysuniesz podnóżek, zaś odpowiednio odchylając ciało, łatwo obniżysz oparcie. Praca mebla odbywa się w synergii z ciałem użytkownika.

Mechanizm foteli bujano-obrotowych z blokadą bujania, jak sama nazwa wskazuje, wzbogacony jest o dodatkowe funkcje bujania wraz z blokadą oraz obrotu wokół własnej osi. Wybierając ten typ mebli, otrzymujesz całą paletę dodatkowych możliwości. Choć wciąż sterujesz odchyleniem oparcia za pomocą ciała, tak jak ma to miejsce w przypadku foteli standardowych, to możesz też bujać się jak w tradycyjnym fotelu bujanym czy obracać jak na większości krzeseł biurowych. Masz również do dyspozycji blokadę, która wyłącza bujanie. Dodatkowo funkcja bujania blokuje się samoczynnie przy otwarciu podnóżka relaks. Takie meble dedykowane są osobom, które od wypoczynku oczekują czegoś więcej.

Fotele skórzane rozkładane umożliwiają spokojny wypoczynek bez użycia mięśni ciała użytkownika. Masz do dyspozycji panel sterujący, za pomocą którego otwierasz funkcję relaks oraz - osobno - ją zamykasz. Okres spontanicznego wypoczynku masz już za sobą i chcesz, by fotel odpowiadał twojemu wyważonemu temperamentowi. Wypoczynek to ostoja spokoju i chcesz z niej korzystać maksymalnie. Fotel relax wolno się rozkłada i w takim samym tempie składa. Siedząc na nim, całkowicie oddajesz się jego płynnemu ruchowi. Możesz też zatrzymać pracę mebla w dowolnym momencie, wtedy, kiedy twoje ciało znajdzie idealną pozycję do relaksu.

❠ jak powinien wyglądać fotel relax

Wygląd fotela to, obok posiadanych funkcji, kluczowa sprawa. Pytania o rodzaj, wzór i kolor tapicerki, o styl mebla, o to, jak będzie się on komponował z otoczeniem mogą niejednego Klienta przyprawić o ból głowy. Na bieżąco wzbogacamy naszą stronę o nowe zdjęcia produktów na białym tle i w aranżacjach, mając nadzieję, że pomoże to w podjęciu przez Ciebie ostatecznej decyzji. Stopniowo dodajemy też filmy wideo, na których ukazana jest płynna praca foteli Bostonsofa. W salonie firmowym w Jankach k/Warszawy możesz zobaczyć naszą bogatą ekspozycję tych nowoczesnych wypoczynków.

Wszystkie meble Bostonsofa oferowane są w tapicerce skórzanej w 18 wybarwieniach. Standardowo jest to tapicerka będąca połączeniem naturalnej bydlęcej skóry licowej z ekoskórą. Na większości powierzchni foteli, w tym na całej powierzchni użytkowej, znajduje się przyjemna w dotyku skóra naturalna, zaś po bokach i w tyle mebla zastosowano tapicerkę ze skóry ekologicznej o niemalże identycznej do skóry naturalnej teksturze i wybarwieniu. Za dopłatą oferujemy również fotele w tapicerce w całości ze skóry naturalnej.

Wszystkie powyższe kryteria powinny pomóc w wyborze fotela skórzanego rozkładanego dla siebie lub jako prezentu dla bliskiej Ci osoby. W tym drugim przypadku ważne jest, by znać jej przybliżony wzrost i wagę oraz preferencje co do wygody, funkcjonalności i estetyki. Pomoże to podjąć decyzję zakupową, która przełoży się na wieloletnie zadowolenie.

 

Fotel relaks TV Alabama Fotel relaks TV Alabama
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 000,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Alabama Bis Fotel relaks TV Alabama Bis
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 000,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Alaska Fotel relaks TV Alaska
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 300,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Atlanta Fotel relaks TV Atlanta
Producent: Bostonsofa
Cena: 1 900,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Fotel relaks TV Boston Fotel relaks TV Boston
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 300,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Fotel relaks TV Dallas Fotel relaks TV Dallas
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 300,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Denver Fotel relaks TV Denver
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 400,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Florida Fotel relaks TV Florida
Producent: Bostonsofa
Cena: 1 799,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Georgia Fotel relaks TV Georgia
Producent: Bostonsofa
Cena: 1 699,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Kansas Fotel relaks TV Kansas
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 300,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV L.A Fotel relaks TV L.A
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 100,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Montana Fotel relaks TV Montana
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 500,00 zł
zobacz więcej
Fotel relaks TV Nevada Fotel relaks TV Nevada
Producent: Bostonsofa
Cena: 2 500,00 zł
zobacz więcej

Oferujemy wybór spośród foteli relax:

Każdy z produktów o przypisanej funkcji ma nieco inne działanie i dedykowany jest dla innego odbiorcy. Skórzane fotele relax sterowane elektrycznie z podnóżkiem, to eleganckie elementy aranżacji salonu, a jednocześnie idealne do leżenia, czy oglądania telewizji meble wypoczynkowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tapicerowane fotele relaksacyjne oraz nowoczesne komplety wypoczynkowe cieszące się pozytywną opinią wśród klientów, w atrakcyjnych cenach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl