Fotele relaksacyjne, fotele obrotowe i fotele bujane w jednym.

Mnogość funkcji wspierających wygodny odpoczynek na fotelu:

  • funkcja relax,
  • funkcja bujania z możliwością blokady,
  • obrotowa podstawa.

Wygodny fotel relax bujany i obrotowy do Twojego salonu posiada je wszystkie - 3 w 1! Wybieraj spośród szerokiej gamy klasycznych i nowoczesnych foteli z funkcją relaks. Bogata gama dostępnej kolorystyki sprawi, że na pewno dobierzesz odpowiedni kolor do wybranego fotela relaksacyjnego.

Fotele relaks bujano-obrotowe z blokadą bujania

Wielofunkcyjny fotel relax.

W tej kategorii znajdziesz większość naszych foteli, znajdujących się w podstawowej kategorii foteli relax. Tutaj zostały one wyposażone w wielofunkcyjny mechanizm, który ustawiony jest na obrotowej podstawie. Kolejnym udogodnieniem jest mechanizm bujania fotela oraz możliwość zablokowania tej funkcji. Za niewielką dopłatą do podstawowej wersji zyskujesz dodatkowe dwie wygodne funkcje, które jeszcze bardziej uprzyjemnią wypoczynek w wygodnym fotelu.
Koniecznie zwróć uwagę na to, że fotele relax bujane i obrotowe NIE DZIAŁAJĄ w systemie ZERO-WALL tak jak fotele ze standardową manualną funkcją relaks. O różnicach pomiędzy poszczególnymi mechanizmami przeczytasz w poradniku – Systemy relax – informacje.

Fotel bujany.

Mechanizm bujania w fotelu sprawi, że tradycyjny czy nowoczesny wygodny fotel zmieni się w bujaną maszynę do relaksu i odpoczynku. Komu przyda się wygodny bujany fotel? Praktycznie każdemu, kto lubi się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu w zaciszu swojego domu. Zachwycone bujanymi fotelami są karmiące mamy. Są to idealne fotele do karmienia jak i usypiania dzieci. Fotele bujane są też świetnym prezentem dla babci i dziadka. Dzięki zainstalowanej opcji bujanej w fotelu spędzą w nim czas jeszcze wygodniej. Pod fotelem znajduje się praktyczna dźwignia, którą zablokujesz funkcję bajania w fotelu. Jednym ruchem ręki sprawisz, że fotel nie będzie się bujał pozostawiając jednak nadal dostępne funkcje relaks oraz obrót.

Fotel obrotowy.

Fotele relax z tej kategorii posiadają  obrotowe podstawy. Dzięki nim fotel można obracać wokół własnej osi bez żadnych ograniczeń. Fotele obrotowe z wyglądu nie różnią się praktycznie niczym od foteli relaks wyposażonych w podstawową funkcję relaks. Sprawne oko dostrzeże okrągłą podstawą widoczną nieco pod samym fotelem, jednak budowa samego fotela jest identyczna. Fotel obrotowy sprawdzi się doskonale w dużych salonach gdzie możemy skierować się w stronę telewizora czy też gości. Nie potrzeba przesuwać fotela w wybranym kierunku. Bez najmniejszego problemu obrócisz go siedząc na nim w wybranym kierunku.

Fotel telewizyjny relaks bujano-obrotowy.

Poza wspomnianymi powyżej dodatkowymi możliwościami Twój fotel nadal posiada najważniejszą funkcję czyli funkcję relaks. Dźwignią znajdującą się na boku mebla uruchomisz mechanizm relaks który uniesie podnóżek fotela dając ulgę nogom. Naciskając mocniej na oparcie odsuniesz plecy, nawet do pozycji leżącej, w której wygodnie się zdrzemniesz w wygodnym fotelu. Funkcja sprawi, że będzie to idealny fotel telewizyjny, czy to do oglądania seriali czy sportu. Wygodnie przeczytasz na nim książką czy zrelaksujesz się słuchając muzyki.

Wygodne skórzane fotele do salonu.

Eleganckie, skórzane fotele obrotowe relax zostały obite wysokiej jakości skórą, która nadaje meblom ekskluzywnego charakteru. Są niezwykle funkcjonalne, ponieważ zapewniają relaks zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Fotele wyposażono w funkcję telewizyjną - oparcie fotela można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami poprzez odepchnięcie się plecami. Fotel z funkcją relax bujany umożliwia wygodne wykonywanie różnych czynności - oglądanie telewizji, korzystanie z komputera lub czytanie ulubionej lektury. Doskonale sprawdzi się także, aby uciąć sobie drzemkę. Skórzane fotele obrotowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W naszym sklepie internetowym posiadamy nie tylko fotele skórzane obrotowe, ale też inne meble tapicerowane z funkcją relaks w atrakcyjnych cenach, w tym kanapy lub komplety wypoczynkowe. Aby uzyskać fachową poradę specjalisty, zachęcamy do kontaktu. Wysoką jakość obsługi potwierdzają pozytywne opinie klientów. Podaruj sobie i bliskim wielofunkcyjny fotel, w którym raz usiądziesz i odtąd stanie się Twoim ulubionym meblem!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium