Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Rzeszów
Galeria DEXA, stoisko 17
Aleja Armii Krajowej 4A
35-304 Rzeszów

tel. +48 664 177 110

zamowienia@bostonsofa.pl

pon-pt 900- 1700
sobota 900- 1400


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziele handlowe 1000- 1500


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Dostawa mebli

Jako klient naszego sklepu otrzymujesz darmową dostawę mebli na terenie całego kraju. Dostawy realizujemy w zależności od lokalizacji i wielkości zamówienia naszym własnym transportem firmowym lub za pośrednictwem firmy transportowej. Wybór odpowiedniego rodzaju dostawy leży po stronie naszego działu transportu - to oni decydują, która forma dostawy jest najbardziej odpowiednia.

W obu przypadkach jest to dostawa “pod dom”. Kierowcy nie wnoszą mebli! Jeśli potrzebujesz usługi wniesienia i montażu mebli i chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze  >>kliknij tutaj<<

Działamy na rynku meblowym od kilkunastu lat. Nasi pracownicy mają doświadczenie w sprawnej organizacji transportu. Zawsze kontaktujemy się przed wysłaniem mebli więc zawsze jesteś poinformowany/a o planowanej dostawie. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się przed zakupem jakim transportem będzie realizowana dostawa pod Twój adres skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez email. 

Oferujemy również możliwość wysyłki mebli za granicę. 


Transport firmowy Bostonsofa

W przypadku dostawy mebli realizowanej naszym własnym transportem pracownicy telefonicznie potwierdzają datę dostawy oraz starają się podać przybliżony czas dostawy. Dostawy realizowane są samochodami do 3,5T. Większość dostaw naszym transportem realizujemy w Warszawie i okolicach, w województwie podkarpackim oraz wzdłuż trasy Rzeszów - Warszawa. W przypadku większych zamówień zdarza się nam również dostarczać meble naszym transportem do Małopolski, na Lubelszczyznę czy Śląsk. Kierowca dysponuje wózkiem aby móc dostarczyć meble jak najbliżej Twojego domu lub bloku. 

Jeśli chcesz aby meble były również wniesione i zmontowane, zamów usługę transportu z wniesieniem, >>kliknij tutaj<< aby dowiedzieć się o tym więcej. 


 Transport paletowy.

Większość dostaw na terenie kraju realizujemy transportem paletowym. Meble spakowane są w kartonach i bezpiecznie umieszczone na paletach. Jest to również bardzo szybka forma wysyłki. Zazwyczaj od momentu odebrania mebli z naszego magazynu możesz się spodziewać dostawy już następnego dnia. Z uwagi na to, że wysyłamy meble z Rzeszowa odleglejsze adresy z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego czy lubuskiego docierają zazwyczaj po dwóch dniach. W pojedynczych przypadkach może się zdarzyć drobne opóźnienie ale dotyczy to zaledwie kilku procent przesyłek. Korzystamy z usług firm:

  • Raben
  • Suus
  • DPD
  • DHL

 

 


Transport mebli za granicę

Oferujemy również możliwość wysyłki mebli za granicę. Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztował transport wybranych mebli do wskazanej lokalizacji prosimy o kontakt. Podaj nam proszę dokładny adres, koniecznie z kodem pocztowym oraz jakie meble planujesz zakupić.  

Na rynku europejskim działa również bardzo dużo drobnych polskich firm wyspecjalizowanych w transporcie osób i towarów, zwłaszcza do krajów licznie zamieszkanych przez Polaków. Jeśli znasz firmę, z której usług chcesz skorzystać - możemy meble dostarczyć bezpłatnie do takiego przewoźnika na terenie kraju lub można dokonać odbioru z naszego magazynu w Rzeszowie. 

Organizowaliśmy we własnym zakresie jak i pomagaliśmy zorganizować transport mebli do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja czy Norwegia. 


 Dostawa mebli z wniesieniem

Oferujemy również możliwość dostarczenia mebli wraz z ich wniesieniem. W takim przypadku korzystamy z własnego transportu lub z usług serwisu ZADBANO (DTS). 
Koszt tej usługi zależy od gabarytów i wagi mebla. Cennik tej usługi znajdziesz zawsze na karcie danego produktu. 


Wysyłka mniejszych przedmiotów

W przypadku drobnych towarów jak akcesoria czy preparaty do tapicerki korzystamy z usług firm kurierskich: DPD, DHL, InPost.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium