Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 22 720 11 10
kom. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Salon Bostonsofa Warszawa
CH JUPITER
ul. Towarowa 22
00-869 Warszawa

tel. +48 662 334 644

jupiter@bostonsofa.pl

pon-sob 1000- 2000
niedziela* 1000- 1700


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Meble skórzane które pomieszczą całą rodzinę 0
Meble skórzane które pomieszczą całą rodzinę

Spokojne i długie wieczory spędzone w gronie najbliższych, filmy oglądane wspólnie podczas świąt lub leniwe, niedzielne popołudnia to elementy, które łączą i spajają rodzinę. Potrafią budować niezwykłą atmosferę, a czas spędzony razem staje się wyjątkowy. Aby nic nie zaburzało, warto pomyśleć o wygodnych meblach. Spędzanie większej ilości czasu na niezbyt komfortowych krzesłach skutkuje zmęczeniem i rozproszeniem się domowników po pozostałych pomieszczeniach. Idealnym rozwiązaniem w przypadku większej rodziny są sofy wieloosobowe i duże narożniki. Meble tego typu sprzyjają wspólnie spędzonym chwilom, pozwalają każdemu na znalezienie komfortowego miejsca do relaksu. Dbając o wygodę i wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom wiele sklepów, salonów meblowych oferuje szeroki wybór mebli skórzanych, które pomieszczą całą rodzinę.

Duży wybór na duże potrzeby

Mając dużą rodzinę, warto zapoznać się z asortymentem mebli skórzanych. Wybór modeli jest bardzo szeroki i odpowiednio dopasowany do potrzeb wieloosobowej rodziny. W zależności od gustu, upodobań i dostępnego miejsca w pomieszczeniu możemy wybierać spośród wielu modeli. Do jednych z najbardziej popularnych należą duże sofy i kanapy. Wybierając modele wieloosobowe, mamy pewność wystarczającej ilości miejsca. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że będą idealnie pasować niezależnie od miejsca usytuowania we wnętrzu. Bogata kolorystyka wysokiej jakości skóry pozwala na ciekawe i niezapomniane aranżacje. Pomieszczenie dzięki obecności mebli skórzanych zyska na elegancji. Połączenie tego z modnymi dodatkami stwarza możliwości uzyskania nowoczesnego i ponadczasowego stylu.

Komfortowe narożniki

Drugą, cieszącą się coraz większą popularnością wśród rodzin opcją są duże, skórzane narożniki. Pozwalają na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni dzięki umieszczeniu w rogu pokoju. Ilość osiąganego w ten sposób miejsca do wypoczynku jest ogromna i bezkonkurencyjna. Tu również wybór zależy od naszych upodobań i preferencji, jednak większą uwagę należy przyłożyć do wpasowania narożnika do pomieszczenia. Układ wnętrza nie zawsze może być zbieżny z wybranym modelem. Większość modeli dostępnych jest w rozmaitych konfiguracjach oraz wymiarach. Wachlarz kolorystyczny jest równie szeroki i zróżnicowany. Wśród dużych narożników możemy znaleźć modele wykorzystujące bardzo ciekawe rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługują te, z dodatkową funkcją spania. Dzięki niej możemy zapewnić naszym gościom wygodny nocleg. Tego rodzaju meble sprawdzą się także w sytuacjach, w których pokój dzienny pełni równocześnie funkcję sypialni.

Rodzinne, wygodne meble

Szeroka oferta mebli skórzanych bez wątpienia stwarza możliwości na pomieszczenie całej rodziny. Wystarczająca ilość miejsca to jednak niejedyna zaleta, dla której warto zdecydować się na zakup. Meble skórzane to przede wszystkim niezapomniany komfort i wygoda. Miękkie, dopasowujące się do ciała poduszki, ergonomiczne oparcia i siedziska sprężyście podtrzymujące ciało to tylko niektóre elementy składające się na uczucie komfortu doznanego podczas siedzenia na tych kanapach. Sofy wieloosobowe i duże narożniki to meble przede wszystkim użytkowe, dlatego muszą być maksymalnie wygodne. Odpoczynek przy ich wykorzystaniu łagodzi stres i zmęczenie powstałe po ciężkim dniu pracy. Daje uczucie przyjemności i odprężenia oraz zachęca domowników do wspólnego spędzania czasu. W celu podniesienia komfortu podczas odpoczynku niektóre modele są wyposażone w dodatkowe funkcje. Spośród nich sporym zainteresowaniem cieszy się opcja z rozkładanymi podnóżkami i pochylającym się równocześnie oparciem. Dzięki tej pozycji można wygodnie ułożyć zmęczone nogi i zmniejszyć powstałe na skutek stresu zwiększone napięcie mięśniowe.

Asortyment mebli skórzanych, które pomieszczą całą rodzinę, jest imponujący, a składają się na niego między innymi: sofy wieloosobowe, duże kanapy, sofy i narożniki. Ich największą zaletą jest przede wszystkim komfort oraz niezwykła wygoda. Uczucie relaksu można dodatkowo zwiększyć, wybierając modele wyposażone w dodatkowe, odprężające funkcje.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium