Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Rzeszów
Galeria DEXA, stoisko 17
Aleja Armii Krajowej 4A
35-304 Rzeszów

tel. +48 664 177 110

zamowienia@bostonsofa.pl

pon-pt 900- 1700
sobota 900- 1400


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziele handlowe 1000- 1500


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Fotele z masażem - gdzie się przydadzą?

Fotele z masażem – gdzie się przydadzą?

Fotele z masażem stają się coraz popularniejszym wyposażeniem w firmach czy naszych domach. Zastanówmy się gdzie można postawić fotel z masażem  i na jaki model postawić?

Fotel z masażem w domu – tylko pełna opcja.

 

W zaciszu domowym możemy cieszyć się nieskrępowanym korzystaniem z fotela z masażem. Bez problemu możemy korzystać z wszelkich udogodnień jakie możemy znaleźć dzisiaj w nowoczesnych fotelach z masażem. Możemy przebrać się w wygodne luźne ubranie, zdjąć biżuterię i cieszyć się masażem od stóp przez plecy, ramiona aż po kark. Jeśli nasz fotel z masażem posiada system głośników możemy również z niego korzystać podczas użytkowania.

Fotel z masażem do firmy – dla pracowników czy do gabinetu szefa?

Jeśli fotel będzie przeznaczony do korzystania przez wielu pracowników warto wybrać dosyć prosty i trwały model. Jeśli w ciągu dnia będzie korzystało z niego wiele osób warto zastanowić się nad modelem, który jest dedykowany do intensywnej wielogodzinnej eksploatacji. Często wiązać się to może z wykupieniem dodatkowych pakietów serwisowych jeśli sprzedawca takie oferuje. Nie polecałbym również fotela z masażem z masującymi poduszkami powietrznymi, które łatwo uszkodzić biżuterią typu pierścionki, bransoletki czy zegarki. Odradzałbym również modele z masażem stóp z prostego powodu jakim jest utrzymanie higieny fotela z masażem stóp.

W przypadku gdy taki fotel z masażem będzie stał w gabinecie dyrektora czy prezesa i będzie przeznaczony do korzystania dla jednej osoby można wybrać rozbudowany model fotela o atrakcyjnej stylistyce. Praca na kierowniczym stanowisku wiąże się często z dużym stresem, siedzącą pozycją, które wpływają negatywnie na samopoczucie a co za tym idzie również na wydajność. Posiadanie takiego urządzenia przez kadrę zarządzającą może spowodować poprawienie się wydajności i rezultatów. Poza tym posiadanie takiego fotela w gabinecie podnosi znacznie prestiż biura.

Fotel z masażem do hotelu.

W przypadku lobby hotelowego sprawdzą się fotele z masażem podobne do tych jakie polecane są dla pracowników. Musi to być prosty model z równie prostą obsługą aby każdy z gości mógł bez problemu skorzystać z takiego fotela z masażem. Obsługa hotelu będzie musiała jedynie zadbać o czystość tapicerki takiego fotela. Zdecydowanie odradzamy modele z masażerami stóp czy poduszkami masującymi. Wybierając fotel z masażem do lobby hotelowego należy kierować się tym aby goście mogli zrelaksować się chwilę np. czekając na swoją kolejkę do zameldowania. Fotel z masażem może okazać się również świetnym dodatkiem w hotelowych apartamentach, gdzie goście hotelowi oczekują najwyższej jakości mebli i poziomu komfortu. Można również pomyśleć o fotelach z masażem na monety podobnych do tych z galerii handlowych.

Fotel z masażem na monety.

Pewnie nie raz spotkałeś się automatycznymi fotelami z masażem w galeriach handlowych oferującymi masaż za opłatą, najczęściej 5 zł. Posiadanie takich foteli może okazać się pomysłem na biznes. Tego typu fotele nie należą do najtańszych ale oferują prostą i bardzo wytrzymałą konstrukcję, która sprosta trudom użytkowania nawet przez wiele godzin dziennie. Poza galeriami handlowymi można znaleźć takie fotele w poczekalniach portów lotniczych, na dużych dworcach, jednym słowem wszędzie tam gdzie przewija się sporo osób, gdzie choć część z nich będzie miała ochotę na chwilkę odprężenia.

Fotel z masażem w salonie piękności, w spa.

Niektóre z salonów piękności czy gabinety spa oferują zabiegi na specjalnych fotelach masujących. Wyposażone są one w masaż stóp z gorącej wodzie. Po takim masażu stóp następują np. zabiegi pielęgnacji stóp pedicure a w tym czasie fotel masuje nasze plecy czyniąc taką wizytę w Spa jeszcze przyjemniejszą.

 

W naszej ofercie foteli z masażem marki I-Zen mamy fotele oferujące pełny zakres masażu od stóp po głowę wraz z masażem uciskowym. Jeśli jednak jesteś zainteresowana/-y prostymi fotelami z masażem dla pracowników, do hotelu czy płatnymi fotelami masującymi skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium