Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Przegląd mebli do pokoju rozrywki lub pokoju kinowego 0

Coraz więcej osób decyduje się wyodrębnienie specjalnego pomieszczenia przeznaczonego do rozrywki multimedialnej. Na rynku mamy olbrzymi wybór ekranów, rzutników i nagłośnienia audio. Przy projektowaniu takiego pomieszczenia warto zadbać o rzecz równie ważną – odpowiednie meble wypoczynkowe.
Kupno nieodpowiednich kanap czy foteli może zrujnować końcowy efekt i zepsuć nam całą frajdę posiadania pokoju kinowego równie mocno jak zakup nieodpowiedniego sprzętu audio-video. 

 

Na całe szczęście jest firma Bostonsofa – dostawca sprawdzonych systemów skórzanych mebli wypoczynkowych z funkcjami relaks, działająca od 2008 roku. Nasze wygodne meble skórzane z funkcjami relaks są ozdobą wielu willi i apartamentów w całym kraju.

Bez względu na to, jak duży jest twój pokój multimedialny (jeśli go nie masz to salon lub ) i jak zasobny jest twój portfel – z nami wybierzesz odpowiedni rodzaj mebli wypoczynkowych aby komfortowo spędzić czas na oglądaniu ulubionych filmów, seriali, sportu czy podczas grania na konsoli.

Zacznijmy od najmniejszych mebli, które z łatwością zmieścisz w każdym, nawet małym salonie czy gabinecie. Oczywiście mowa tu będzie o fotelach z funkcją relaks. Znajdziesz w naszej ofercie wygodny fotel telewizyjny dopasowany do twoich potrzeb. Funkcja relaks w fotelu zapewni Ci możliwość podniesienia nóg i odchylenia oparcia. Możemy przebierać w najprostszych i najmniejszych gabarytowo fotelach typu Georgia czy Florida, które idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach gdzie nie mamy zbyt dużo wolnego miejsca. Taki skórzany fotel z funkcją relaks może być dodatkowo wyposażony w mechanizm, który pozwoli się nam na bujanie oraz w obrotową podstawę. Skończyć wybór możemy na dużych fotelach z serii Boston, Nevada czy Montana, które zapewnią wygodę nawet osobom o wzroście około 190 cm. Możemy również taki fotel wyposażyć z elektrycznie regulowaną funkcję relaks, pozwalającą na regulację i zatrzymanie fotela telewizyjnego w wygodnej dla nas pozycji.
Profesjonalny luksusowy fotel gamingowy z funkcją relax
Najwyższą półkę cenową reprezentują fotele telewizyjne czy też fotele gamingowe, których nie powstydziliby się najlepsi youtuberzy i streamerzy. Fotele gamingowe z funkcją relaks Monaco czy Palermo przypominają wzornictwem najwyższej klasy fotele gabinetowe. Posiadają one eleganckie obrotowe podstawy jak również wyjątkowy elektryczny system relax z osobnym sterowaniem dla podnóżka i dla oparcia na plecy. Co więcej, te  fotele relaksacyjne posiadają w standardzie akumulatory, dzięki czemu taki fotel może stać na środku pokoju i możemy go swobodnie użytkować bez konieczności wpinania go do gniazdka. Wystarczy raz na jakiś czas podpiąć go do zasilania aby naładować akumulator.

Jeśli mamy jednak nieco więcej miejsca w naszym pomieszczeniu i lubimy spędzać czas przed ekranem w towarzystwie to warto zapoznać się z naszą szeroką gamą sof, kanap, kompletów wypoczynkowych, narożników jak i dedykowanych mebli do pokoi multimedialnych. Podobnie jak w przypadku foteli tak i tutaj – ograniczeniem jest jedynie wielkość pomieszczenia i nasz budżet.

Możemy zdecydować się na małą kanapę dwuosobowa lub pełny komplet skórzanych mebli wypoczynkowych czy też skórzany narożnik. Jeśli zaś dysponujemy tym ekstra pomieszczeniem do rozrywki to warto zapoznać się z naszą ofertą wypoczynkowych mebli kinowych. Meble te wyróżniają się tym, że mają specjalne moduły oddzielające poszczególne siedziska z miejscami na napoje czy poodnoszonymi podłokietnikami, które skrywają podręczne schowki na przekąski lub piloty.

Skórzana sofa rozkładana z funkcją relaks California

 • Najmniejszy z mebli z funkcją relaks to model California. Jest to kanapa składająca się z dwóch szerokich siedzisk z funkcjami relaks oddzielonych od siebie modułem z miejscem na napoje i schowkiem pod podłokietnikiem. Siedziska są delikatnie skierowane ku środkowi. Opcjonalnie kanapę California można wyposażyć w funkcję relaks sterowaną elektrycznie.
  https://bostonsofa.pl/sofa-california-skorzana-2-osobowa-kinowa
 • Większym bratem Californii jest skórzana kanapa z funkcjami relaks Hollywood. Jest to skórzana sofa z funkcją relaks składająca się z czterech siedzeń oraz dwóch modułów ze schowkami i miejscami na napoje. Boczne siedziska skierowane są nieco do środka, dzięki czemu każdy z użytkowników skierowany jest w stronę ekranu.
  https://bostonsofa.pl/naroznik-hollywood-kinowy-filmowy
 • Modele mebli wypoczynkowych Home Cinema i Home Cinema II to specjalne modułowe meble wypoczynkowe, które możemy dowolnie konfigurować według naszych potrzeb. W przeciwieństwie do modeli kanap California i Hollywood w sofie Home Cinema wszystkie elementy ustawiane są w linii prostej. Elementy możemy dostawiać praktycznie w nieskończoność. Naszą największą realizacją była sala kinowo-konferencyjna na ostatnim piętrze w Złotych Tarasach w klubie Pure. Była to spora sala wyposażona w aż 30 miejsc i wybór padł na meble wypoczynkowe Home Cinema. System mebli modułowych Home Cinema charakteryzuje się tym, że możemy zbudować długie kanapy gdzie każde siedzisko wyposażone jest w system relaks a moduły na napoje ze schowkami możemy umieszczać w dowolnym miejscu między siedziskami. Na karcie produktu znajdują najczęściej wybierane konfiguracje. Jeśli jednak potrzebujesz innego ułożenia to nie będzie z tym żadnego problemu. Możesz złożyć wieloosobową sofę, gdzie każdy siedzi obok siedzi bez oddzielenia modułami na napoje lub każde siedzisko może być takim modułem oddzielone od drugiego.
  https://bostonsofa.pl/sofa-home-cinema-skorzana-kinowa-funkcja-relax
 • Kanapy skórzane z serii Home Cinema II to wyjście naprzeciwko potrzebom wielu projektantów, którzy pragnęli mebla wypoczynkowego nieco mniej „kanapowego” a bardziej „kinowego”. W tym modelu po prostu zwiększamy ilość siedzisk. Każde z nich, tak jak w kinie, oddzielone jest pojedynczym oparciem z miejscem na napój. To co w innych meblach jest płatną opcją w skórzanych meblach Home Cinema II elektryczna funkcja relax jest w standardzie i ten model nie występuje w wersji z manualnymi systemami relaksu.
  https://bostonsofa.pl/pl/p/Skorzana-kanapa-kinowa-z-funkcja-relax-Home-Cinema-II/831

 meble w kinie domowym stopnie
źródło: hificinema.co.uk

Jeśli planujesz dwa lub więcej rzędów takich mebli kinowych to warto, już na etapie projektowania pokoju, pomyśleć o platformie na których postawisz kolejne rzędy sof tak jak jest to w klasycznym kinie. Dzięki temu również osoby siedzące w dalszych rzędach będą miały zapewnioną dobrą widoczność. Należy pamiętać również o tym, żeby dla mebli z tyłu zapewnić większą odległość jeśli planujemy, że ktoś będzie chciał rozłożyć siedzisko w kanapie z funkcją relaks do pozycji leżącej. Przy wyborze mebli z mechanizmami relax elektrycznymi należy rozważyć odpowiednie rozplanowanie gniazdek, tak aby można było użytkować meble z funkcją relaks bez konieczności uważania na ciągnące się po podłodze kable zasilające. Wybór odpowiednich mebli wypoczynkowych, czy to kanap, foteli czy też narożników wraz z odpowiednim systemem audio i video to gwarancja stworzenia idealnego, luksusowego pomieszczenia domowej rozrywki i czerpania przyjemności z posiadania takiego studia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium