Kategorie bloga
Posortuj informacje publikowane przez Bostonsofa na działy, które mogą Cię szczególnie zainteresować. Wybierz jedną z poniższych kategorii!
Polub nas na Facebooku!
 

Chcesz DARMOWĄ DOSTAWĘ
na wszystkie preparaty?
Kliknij LUBIĘ TO!
a prześlemy Ci kod rabatowy!

Sofa rozkładana ze spaniem – dobry czy zły pomysł? Dla kogo kanapa rozkładana? 0
Sofa rozkładana ze spaniem – dobry czy zły pomysł? Dla kogo kanapa rozkładana?

W naszym kraju bardzo popularne są meble do salonu posiadające możliwość przekształcenia ich w łóżko. Często zakup rozkładanej kanapy to przejaw przyzwyczajenia a czasami konieczność wymuszona warunkami lokalowymi.

Sofa ze spaniem, sofa rozkładana

Jakie bezsprzeczne plusy ma rozkładana sofa?

  • Ma co najmniej dwie funkcje – na co dzień jako kanapa wieczorem jako łóżko.
  • Niektóre kanapy rozkładane posiadają pojemniki na pościel. To czy takie udogodnienie jest przeważnie zależy od rodzaju mechanizmu spania.
  • Zajmuje mniej miejsca niż osobno sofa i łóżko.

Kanapa z funkcja spania, mechanizm belgijski, wygodny materac

Warto jednak przemyśleć czy warto inwestować w rozkładaną sofę, która przeważnie jest droższa od analogicznego mebla bez możliwości rozkładania. Najważniejszym pytaniem jest to czy taki mebel będzie nam służył do codziennego spania czy też będzie wykorzystywany okazjonalnie podczas wizyt rodziny czy przyjaciół?

Jeśli potrzebujemy mebla do wykorzystania na co dzień to musimy bardzo dobrze zapoznać się z tym czy sposób rozkładania nie będzie nam przysparzał problemów oraz najważniejsza rzecz – czy taka rozkładana sofa zapewni nam wygodny sen? Jeśli nie dysponujemy pomieszczeniem, w którym możemy zaaranżować swoją sypialnię tylko musimy wykorzystać do tego salon to warto wypróbować osobiście jaki komfort oferuje nam już rozłożona kanapa. Błędny zakup będzie skutkował tym, że nie będziemy się wysypiać, będziemy rano zmęczeni, możemy przysporzyć sobie problemów z plecami. 

Komfortowa sofa trzyosobowa z funkcją spania

Jeśli zaś taki mebel będzie wykorzystywany okazjonalnie to warto pomyśleć o zakupie mebla, który na będzie ozdobą naszą salonu oraz zapewni wysoki poziom komfortu przy użytkowaniu go na co dzień. Rozkładane kanapy marki Bostonsofa posiadają wysokiej jakości systemy rozkładania łóżka renomowanej amerykańskiej firmy Legget&Platt. Po rozłożeniu sofy otrzymujemy jednolitą powierzchnię spania o przyzwoitej powierzchni (około 135x180 cm). System spania wyposażony jest w wymienny materac, na którym nie siedzimy przy codziennym użytkowaniu mebla. Jest to materac o grubości aż 11 cm z wkładem sprężynowym. Ułożony jest on na mocnym materiałowym jednolitym podkładzie. Dzięki temu łóżko, które otrzymujemy po rozłożeniu mebla zawsze oferuje jednakowy poziom komfortu. Nie składa się ono z kilku części, nie ma na powierzchni szpar, wgłębień, przeszyć czy innych niedogodności wynikających z designu mebla. Dzięki temu nawet częste i intensywne użytkowanie sofy nie wpływa na jakość funkcji spania. Jeśli z tego łóżka będą korzystać goście to ważne jest, aby zapewnić im wygodne i higieniczne miejsce odpoczynku. Jak szybko i łatwo rozkłada się nasze skórzane sofy zaprezentowano na poniższym filmie.

 

Wygodne i eleganckie skórzane rozkładane sofy znajdziesz klikając link poniżej. Możesz taką kanapę kupić osobno,

Sofy z funkcją spania

Lub w komplecie z dwoma fotelami:

Komplety wypoczynkowe Bostonsofa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl