Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 22 720 11 10
kom. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Salon Bostonsofa Warszawa
CH JUPITER
ul. Towarowa 22
00-869 Warszawa

tel. +48 662 334 644

jupiter@bostonsofa.pl

pon-sob 1000- 2000
niedziela* 1000- 1700


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Ta sama wygoda w mniejszym salonie! 0

Więcej wygody na małej przestrzeni – nowe modele mebli z funkcją relaks Florida i Georgia

Co jakiś czas spotykaliśmy się z problemem klientów, którym bardzo podobają się nasze meble, ale ze względów lokalów mieli ograniczone miejsce na dodatkowy fotel telewizyjny czy komplet mebli wypoczynkowych. Do tej pory jedynym wyjściem było kupno np. okrojonej wersji zestawu mebli np. w postaci kanapy i jednego fotela lub zakup samej sofy czy mniejszego rozkładanego narożnika z funkcją relaks. Niestety, w kilku przypadkach nasi klienci musieli nawet zrezygnować z zakupu ze względu na gabaryty mebli – po prostu czasami ciężko zdecydować się na wyrzucenie komody, stolika czy lampy, aby zmieścić wygodny fotel.

Mam nadzieję, że nasze dwie nowe propozycje meblowe, czyli meble z serii Georgia i Floryda spełnią oczekiwania tych osób, dla których rozmiary sof oraz foteli są kluczowym czynnikiem przy wyborze mebli wypoczynkowych do pokoju.

Dwie propozycje stylów – nowoczesny i prosty design mebli Georgia oraz bardziej klasyczna, ponadczasowa linia mebli z serii Florida.  Dodatkowo dzięki szerokiej palecie kolorystycznej możemy dopasować wygodne meble do jasnych lub ciemnych salonów oraz dzięki różnicom w wyglądzie również mamy wybór, jeśli chodzi o wnętrza nowoczesne, w stylu skandynawskim czy bardziej tradycyjne, klasyczne.

Mniejsze wymiary zostały osiągnięte głównie dzięki zwężeniu boczków foteli oraz kanap.

Szerokość siedzisk nadal jest wystarczająca dla osób o średniej budowie ciała. Siedziska są również wystarczająco głębokie, aby komfortowo na nich siedzieć a oparcia zapewniają dobre podparcie dla pleców. Jeśli już jesteśmy przy oparciach na plecy – mamy pewne różnice pomiędzy Floridą a Georgią. Florida posiada świetną poduszkę wkomponowaną w tylne oparcie dającą znakomite, mocniejsze podparcie dla dolnego odcinka kręgosłupa.

Natomiast Georgia wydaje się nieco wyższa, dając ciut więcej podparcia pod głowę dla wyższych osób.

Są to nasze najmniejsze i co za tym idzie również i najtańsze propozycje. Wystarczy jednak zauważyć, że rozwijając i ciągle ulepszając nasze meble w tych modelach nie mamy odpinanych poduszek na podłokietniki. Są one uszyte razem z boczkami tak jak w droższych zestawach mebli, gdzie ceny zaczynają się od ponad ośmiu tysięcy.

Modele te również jako jedyne posiadają sprytne zakończenie w tylnej części boczków zasłaniające szczelinę pomiędzy łączeniem oparcia z siedziskiem.

 

Jeśli dodamy do tego również to, że we Floridzie zastosowaliśmy dodatkowo gęsi puch,

wypełnienie oparcia gęsim pierzem

aby jeszcze bardziej podnieść komfort użytkowania, a Georgia jest jedynym zestawem, gdzie udało nam się zaproponować standardową cenę tylko 5999 zł za cały komplet 3+1+1 to mamy tutaj chyba wszystkie elementy potrzebne do tego aby oba zestawy mebli wypoczynkowych – Georgia oraz Florida podbiły wasze serca oraz salony!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium