Strong Cleaner 250 ml

Próbnik kolorów (wybierz z listy rozwijanej obok):x product_colors
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.
Zamów przez telefon!
phone-icon

tel. +48 506 895 006

Kod produktu: LM-StrC-250

Opis

Pojemnik: 250 ml

STRONG CLEANER to łagodny, wodny środek czyszczący, który może być użyty do każdego rodzaju skóry. Pomaga w usuwaniu większości zabrudzeń i plam powstałych ze środków na bazie wody. Czyszczenie odbywa się po wypracowaniu piany na gąbce. Preparat jest skoncentrowaną wersją środka Soft Cleaner (z zestawów z kremem pielęgnacyjnych). Po użyciu zaleca się nałożenie Protection Cream.

Preparat nie zawiera rozpuszczalników i jest bezpieczny dla wszystkich skór o standardowej jakości wykończenia. Większość środków czyszczących zawiera rozpuszczalniki, jak np. alkohol. Preparaty tego typu mogą usuwać brud, ale mogą również uszkodzić wykończenie skóry lub ją wysuszyć. STRONG CLEANER nie wchodzi w reakcję z wykończeniem skóry. Może usunąć kolor jedynie w następujących warunkach:

1. Jeżeli skóra traci kolor w zetknięciu z jakimkolwiek płynem. Można to sprawdzić nawilżając skórę wodą destylowaną lub oczyszczoną za pomocą miękkiej, białej ściereczki. Jeśli kolor schodzi pod wpływem wody, STRONG CLEANER i każdy inny środek również odbarwi skórę. 

2. Jeśli po użyciu preparatu skóra wydaje się ciemniejsza, oznacza to, że jest bardzo chłonna. W takim przypadku skóra delikatnie się kurczy. Skóra nie ściemniała, ale wszystkie punkty barwnika zbliżyły się do siebie, dając wrażenie przyciemnienia. Aby rozjaśnić kolor, należy naciągnąć skórę we wszystkich kierunkach.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl