Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 22 720 11 10
kom. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Salon Bostonsofa Warszawa
CH JUPITER
ul. Towarowa 22
00-869 Warszawa

tel. +48 662 334 644

jupiter@bostonsofa.pl

pon-sob 1000- 2000
niedziela* 1000- 1700


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Tworzenie własnego zestawu mebli 0
Tworzenie własnego zestawu mebli

Planujesz zmiany w Twoim domu lub mieszkaniu? Chcesz, aby nowe meble nadały mu nowego wymiaru? Myśląc o nowym zestawie mebli, bierzemy pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze ich użyteczność, a także część wizualną – całość ma idealnie odzwierciedlać charakter przestrzeni. Na szczęście dziś można śmiało eksperymentować poprzez tworzenie własnego zestawu mebli. Dzięki skutecznym, internetowym aplikacjom można w dowolny sposób ustalić wielkość, fason, czy kolor mebli oraz zdecydować, z jakich materiałów mają zostać wykonane. Nowoczesny konfigurator ułatwi nam planowanie mebli w każdym detalu, w tym także w doborze akcesoriów. Planując nowe meble, możemy więc wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszość, ale i przyszłość, np. przy ewentualnym powiększeniu rodziny.

Zestaw mebli – czym się kierować w przypadku kupna?

Kupując nowe meble, wprowadzamy do naszej przestrzeni nieco rewolucji. Niemniej jednak chcąc dokonać właściwych i jak najlepszych zmian, powinniśmy unikać kilku błędów. Wybierając tego rodzaju asortyment, nie tylko należy brać pod uwagę część wizualną, ale i przeznaczenie. Wielkość i szerokość mebli to tak naprawdę ich funkcjonalność, a zatem to, co jest najważniejsze. Cel użytkowania jest więc równie ważny (o ile nie ważniejszy), jak kolorystyka pasująca do reszty wnętrza. Kolejnym obowiązkowym punktem jest pomiar mebli – przez pominięcie tej czynności możemy mieć kłopoty, zwłaszcza że w dużych sklepach zazwyczaj wydają się nieco mniejsze. Bardzo ważne jest też to, z jakich materiałów zestaw mebli jest wykonany – ma to nie tylko wpływ na funkcjonalność i użyteczność, ale i m.in. komfort w utrzymaniu czystości. I wreszcie fachowa pomoc profesjonalistów. Nie bójmy się pytać – nie tylko o jakość wykonania mebli, ale i aspekty techniczne jak np. możliwość reklamacji.

Zestaw mebli do salonu

Salon to wizytówka każdego domu. Nic dziwnego, że oczekujemy jego najlepszej prezentacji. W przypadku urządzania prawdopodobnie pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to meblościanka. Wielu z nas nadal pamięta ich słynne odmiany w latach 70. i 80., czyli ogromne szafy idące wzdłuż ściany. Dzisiejsze meblościanki zdecydowanie różnią się swoim projektem od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Mają nowoczesne kształty, z ogromnym wyborem fasonów i kolorów. Dzięki temu można dopasować idealny model do swojego salonu względem najdrobniejszych szczegółów. Z drugiej strony coraz więcej osób odchodzi od konieczności posiadania meblościanki w salonie. Zestaw mebli do salonu zastępują przede wszystkim kanapa, fotele oraz stolik odpowiednich wymiarów względem przestrzeni. Niewielka komoda może stanąć po to, aby umieścić na niej np. telewizor. Warto przede wszystkim jednak odejść od wielkich zabudowań, aby nadać przestrzeni świeżość i optyczną wielkość.

Zestaw mebli – w trosce o Twoje wnętrze

Podczas wyboru najlepszego zestawu mebli należy wziąć pod uwagę pomieszczenie, w którym chcemy wprowadzić zmiany. Każde z nich charakteryzuje się innym typem użytkowania. Sypialnia to miejsce zdrowego snu i relaksu. W salonie z kolei przebywamy w ciągu dnia i co najistotniejsze – zapraszamy tam naszych gości. Mimo to w większości przypadków czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze mebli, są do siebie podobne. Tu mamy m.in. wielkość pomieszczenia, dobór oświetlenia czy kolor ścian. Grunt, by całość prezentowała się spójnie i była zgodna z charakterem naszego wnętrza. Dziś za pomocą technologii możemy stworzyć wnętrze według naszej wizji. Nie bójmy się jednak poprosić o radę fachowców, zwłaszcza jeśli nie mamy pojęcia o aranżacji wnętrz. W tej sytuacji warto też spojrzeć na przykłady gotowych stylizacji pomieszczeń. Najważniejszym jest jednak, aby dobrze przyjrzeć się wybranym zestawom mebli przed zakupem, poznać ich właściwości oraz parametry.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium