UNITERS - ZESTAW MIDI (2x150ml)

uniters-zestaw-midi-2x150ml.jpg
  • nowość
Próbnik kolorów (wybierz z listy rozwijanej obok):x product_colors
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 88,00 zł 88.00
ilość szt.
Zamów przez telefon!
phone-icon

tel. +48 506 895 006

Kategoria: Preparaty do tapicerki skórzanej
Kod produktu: U-ZM-150

Opis

Zawartość: 150 ml Soft Cleaner + 150 ml Conditioning Cream + gąbka 1szt, ściereczka 1sz
Zestaw wystarcza na wyczyszczenie kanapy dwuosobowej i dwóch foteli. Nie stosować do nubuku i zamszu.

ZESTAWY PIELĘGNACYJNE DO SKÓR są sercem naszej oferty. Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem, jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem - a przez to na działanie zawartej w nim soli. Czyszczenie i ochrona - to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku (w zależności od potrzeb). Czyszczenie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd skóry; ochrona gwarantuje oryginalną jakość nawet po latach użycia, jednocześnie zabezpieczając przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń. 


SOFT CLEANER to delikatny środek czyszczący na bazie wody. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry i może być używany na wszystkich jej rodzajach. Regularne używanie powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które mogą powodować poważne uszkodzenia z biegiem czasu. Należy pamiętać o zaaplikowaniu kremu ochronnego (Conditioning Cream) po zakończonym czyszczeniu.

CONDITIONING CREAM - krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz zamszu i nubuku. Ten unikalny produkt konserwuje (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje porowatą powierzchnię skóry, zapewniając doskonałą ochronę przed wodą, olejami i alkoholem. Tworzy przezroczystą, paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry. Kolejne czyszczenie oznacza rozpuszczanie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie samej skóry. Zastosowanie Protection Cream na nowym wyrobie skórzanym rozpocznie program pielęgnacyjny z Leather Master.  Środek ten jest zalecany do użycia od razu po nabyciu wyrobów ze skóry


SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat czyszczący SOFT CLEANER – nasącz gąbkę preparatem i ściśnij ją kilkakrotnie do uzyskania piany ( im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia ). Skórę należy czyścić okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego też trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć Conditioning Cream, który utworzy powłokę ochronną na powierzchni skóry.

Preparat konserwujący CONDITIONING CREAM - potrząśnij butelką przed użyciem, nasącz miękką i czystą ściereczkę preparatem i wetrzyj kolistymi ruchami równomiernie na powierzchni skóry. Miejsca takie jak podłokietniki można zabezpieczyć dwukrotnie. Pozostaw skórę do wyschnięcia na 30 min.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl