Bostonsofa - kontakt

INFOLINIA Sklep internetowy
+48 664 177 110
+48 506 895 006
zamowienia@bostonsofa.pl


Salon Bostonsofa Janki
Aleja Krakowska 30
05-090 Janki k. Warszawy

tel. +48 22 720 11 10
kom. +48 664 177 333

janki@bostonsofa.pl

pon-pt 1100- 1900
sobota 1000- 1500
niedziela* 1000- 1500


Salon Bostonsofa Warszawa
CH JUPITER
ul. Towarowa 22
00-869 Warszawa

tel. +48 662 334 644

jupiter@bostonsofa.pl

pon-sob 1000- 2000
niedziela* 1000- 1700


Magazyn Rzeszów
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

tel. +48 735 976 966
magazyn@bostonsofa.pl


Czym kierować się przy wyborze fotela masującego? 0

Co to jest fotel do masażu?

Fotel do masażu to urządzenie przeznaczone do mechanicznego masażu całego ciała. Wykorzystuje on mechaniczne dłonie, silniki oraz poduszki powietrzne, aby zapewnić masaż całego ciała.  Pierwszy fotel do masażu został wprowadzony na rynek w 1954 roku przez rodzinę Fujiiryoki w Japonii. 

Pierwszy na świecie fotel masujący wprowadzony do masowej produkcji

Dlaczego fotele do masażu?

Fotele masujące oferują wiele korzyści zdrowotnych dla naszego ciała i umysłu. Warto wymienić chociaż takie jak głębokie odprężenie, poprawa krążenia krwi i limfy oraz to do czego zostały głównie stworzone - masują nasze mięśnie, te zmęczone po fizycznym wysiłku i te spięte np. od siedzenia przy komputerze.

 

Czy stać mnie na fotel do masażu?

Chociaż korzystanie z foteli do masażu zdecydowanie pozytywnie wpływa na nasz ogólny stan zdrowia, przez wiele lat zaporowe ceny sprawiały, że fotele te były praktycznie poza finansowym zasięgiem przeciętnego człowieka. Dobrą wiadomością jest to, że z upływem czasu technologie te stały się bardziej przystępne. Można to również wiązać z powstaniem dużych linii produkcyjnych tychże urządzeń, które powstały na Dalekim Wschodzie, głównie w Japonii i Chinach. Ceny wysokiej klasy foteli do masażu i-ZEN zaczynają się już od 8299 zł (model Nomaku). Przy skromnym założeniu użytkowania fotela przez 5 lat oraz tego, że w naszym domostwie użytkować fotel będą dwie osoby koszt takiego fotela to tylko 2 zł / dzień. Jest to koszt porównywalny do batonika czy pojedynczego biletu w komunikacji miejskiej! Czy 2 zł na dzień to dużo aby zadbać o zdrowie i zdecydowanie poprawić swój komfort życia? 

 

Jak wybrać fotel do masażu?

Fotel do masażu to towar, który najlepiej poznać przed zakupem. Pomimo rosnącego zainteresowania ze strony osób prywatnych oraz firm, nadal jest to produkt sporadycznie spotykany w naszych domach. Mało kto miał szansę na własnym ciele doświadczyć działania takiego fotela (nie można tego porównać do foteli stojących w galeriach handlowych). Warto więc przeczytać dalej nasz poradnik, który ma pomóc w podjęciu świadomej decyzji. 

Dzielimy się z Wami zatem naszym Przewodnikiem zakupowym i głównymi cechami foteli do masażu.

Podstawową funkcją każdego fotela do masażu jest oczywiście masaż.

Każdy, kto często wykonuje masaż przez terapeutę, wie, że obszary masażu koncentrują się głównie na szyi, ramionach, plecach, podudziach i stopach. Główne metody masażu są również skomplikowane, w tym ugniatanie, uciskanie, wypychanie, pocieranie, ostukiwanie, wibracje itp. Celem ciągłej modernizacji foteli do masażu zawsze było jak najdokładniejsze naśladowanie masażu wykonywanego przez człowieka. Nie możemy powiedzieć, że fotele do masażu mogą w tej chwili całkowicie zastąpić ludzkich masażystów, ale zalety foteli są oczywiste: Masaż możesz mieć o każdej porze, bez obcych, szybciej i taniej!

 

W kolejnym wpisie 10 punktów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze fotela.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper Premium